Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Главный правовой портал Украины
 
ВХОД НА ПОРТАЛ
РЕГИСТРАЦИЯ
МЫ В:
26 июня 2014     
Всего вопросов: 27

Податок на доходи фізичних осіб: "антикризові" зміни з 1 липня 2014 р.

Міністерство доходів і зборів України спільно із «ЛІГА:ЗАКОН» 26 червня 2014 року з 15.00 до 16.00 проведе онлайн-конференцію на тему «Податок на доходи фізичних осіб: "антикризові" зміни з 1 липня 2014 р."

Саме з 1 липня набирають чинності ті норми "антикризового" Закону України від 25.03.2014 р. № 1166-VII, які стосуютьтся податку на доходи фізичних осіб, і, зокрема, оподаткування пасивних доходів. Як будуть оподатковуватися інвестиційні доходи, роялті, банківські проценти? Чи стосуються ці зміни дивідендів? Починаючи з якої суми будуть оподатковуватися пенсії?

Ці та інші питання ви зможете задати у ході інтернет-конференції.

На вопросы отвечали:

Наумов Сергій Михайлович, заступник директора Департаменту – начальник управління адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб

 
 
24.06.2014, 10:49,   Светлана Смирнова

Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, физлицо, имея статус частного предпринимателя, открывает депозит просто как физлицо-гражданин. Должен ли банк подавать информацию об открытом мной депозите в органы налоговой инспекции?

Наумов Сергій Михайлович

Вибачте, але питання не відноситься до теми інтернет-конференці. Раджу звернутись до Контакт-центру Міндоходів, тел. 0-800-501-007.

    Рейтиг (0)
Комментарии (0)
Комментарии отсутствуют

Оставьте Ваш комментарий:

Загружается...
 
24.06.2014, 10:50,   Марина

Добрый день. Как облагается НДФЛ выплата дивидендов учредителям-физическим лицам по результатам деятельности предприятия (общество с ограниченной ответственностью) на единой системе налогообложения?

Наумов Сергій Михайлович

Порядок утримання податку на доходи фізичних осіб з виплачуваних доходів не залежить від системи оподаткування, на якій перебуває податковий агент, який такі доходи виплачує. Отже відповідь така: на загальних підставах.

    Рейтиг (0)
Комментарии (0)
Комментарии отсутствуют

Оставьте Ваш комментарий:

Загружается...
 
24.06.2014, 10:54,   Владимир

С 01 июля начинает действовать закон о налогообложении доходов физических лиц от находящихся денежных средств граждан на депозитных счетах в банках Украины. Законом установлено, что процентный доход в сумме 20709 гривен за год не облагается налогом. Кто и как будет определять сумму полученного физлицом процентных доходов и причитающейся к уплате (или отсутствия у лица обязательства по уплате налога)суммы налога из полученных процентных доходов, если у физического лица имеется не один, а несколько депозитов в разных банках? Ответ хочу получить при двух обстоятельствах: 1. Если у лица есть несколько депозитов и общая сумма (от всех депозитов)процентного дохода не превышает 20700 гривен в год? 2. Если у лица есть несколько депозитов и общая сумма процентного дохода превышает 20700 и составляет, например, 35000 гривен в год? Каким образом будет администрироваться и исчисляться в ГНИ этот налог в течение года?

Наумов Сергій Михайлович

В ДПІ податок не обраховується. Податкові агенти, в т.ч. банки, інформують органи доходів і зборів про суми виплачених доходів, в т.ч. процентів, у податковому розрахунку ф. № 1ДФ. За підсумками року фізична особа, яка відповідно до норм Податкового кодексу України зобов’язана самостійно вести облік доходів, у випадку перевищення доходів у вигляді процентів з врахуванням виплат з усіх джерел суми 20706 зобов’язана подати декларацію. Якщо декларація не буде подана, то відповідно до фнормаціїї податкових агентів податок буде обчислено органом доходів і зборів із нарахування штрафу в розмірі 25% від нарахованої суми.

    Рейтиг (0)
Комментарии (0)
Комментарии отсутствуют

Оставьте Ваш комментарий:

Загружается...
 
23.06.2014, 13:38,   Галина

Відомо, що було прийнято закон №1275. у зв. з цим необхідно поновити працівників, яких було мобілізовано з 18.03.2014. Як тепер бути із звітом 1-ДФ? Як правильно відобразити в 1-дф, утримання пдфо за попередні місяці, щоб уникнути штрафних санкцій?

Наумов Сергій Михайлович

Необхідно буде подати уточнюючи1 податковий розрахунок ф.№1ДФ в зв’язку з перерахунком, що не передбачає застосування штрафних санкцій.

    Рейтиг (0)
Комментарии (0)
Комментарии отсутствуют

Оставьте Ваш комментарий:

Загружается...
 
23.06.2014, 11:31,   Василь

Доброго дня! Маю депозитний договір з банком. Строк депозиту з 01.06.2014 по 31.12.2014. Сума вкладу 50 000 грн під 18% річних. Виходить за 2014 рік я отримаю 5250 грн відсотків по вкладу. Зважаючи, що ця сума податком на доходи не обкладається, чи доведеться мені подавати декларацію про доходи до податкової за підсумками 2014 року?

Наумов Сергій Михайлович

Ні, не потрібно буде подавати декларацію.

    Рейтиг (0)
Комментарии (0)
Комментарии отсутствуют

Оставьте Ваш комментарий:

Загружается...
 
19.06.2014, 08:26,   otrud@kgpz/ukrnafta/com

Чи стосується даний закон заробітної плати? Якщо так та в якій мірі?

Наумов Сергій Михайлович

Ні, оподаткування заробітної плати цей закон не стосується.

    Рейтиг (0)
Комментарии (0)
Комментарии отсутствуют

Оставьте Ваш комментарий:

Загружается...
 
26.06.2014, 14:28,   мирослава

Добрий день.така ситуація:Я та мої родичі самостійно обробляємо своиземельні паї(одноосібники).У квітні я проконсультувалась в телефоннім режимі з працівником податкової стосовно заповнення та здачі декларації про майновий стан і доходи.Я пояснила,що рік був не врожайним,техніки своєї ми не маємо,вирощуємо фуражне зерно для свого ж господарства,а лишки продаємо щоб було за що подальше обробляти землю.На що мені ввічливо сказали,що я можу сама ставити суму доходу та суму для сплати.Не порушуючи термінів я здала декларацію,але виявилось,що в податковій самостійно переробили мої декларації та збільшили суму податку удвічі,тобто за мене переробили декларації.Чи це правомірно? І що мені робити-платити суму ,яку я вказала в своїй декларації чи ту що в підробці,щоб не було недоїмки?

Наумов Сергій Михайлович

Спочатку потрібно з'ясувати причини розбіжностей між самостійно задекларованими сумами та сумами, які доводяться до сплати. Така ситуація не передбачена нормами Податкового кодексу України. В першу чергу необхідно з'ясувати з працівниками, відповідальними за прийом та введення інформації до баз даних, причини виникнення розбіжностей. Можливо інформацію введено двічі, чи ще щось. Але все це потрібно зробити до настання граничного терміну сплати зобов'язань, останній день - 31 липня.

    Рейтиг (0)
Комментарии (0)
Комментарии отсутствуют

Оставьте Ваш комментарий:

Загружается...
   1   2   3
© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010–2015.
© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007–2015.
© ТОВ "Інформаційно-аналітичний центр "ЛІГА", 1991–2015.
Все права на материалы, размещенные на  ligazakon.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. Разрешается републикация новостей ligazakon.ua в полнотекстовом виде и цитирование интервью, Интернет-конференций, авторских, аналитических статей в объеме не более 500 знаков для производства одного информационного материала. При этом обязательной является ссылка на "ЛІГА:ЗАКОН" как источник информации, а для Интернет-ресурсов – ещё и прямая гиперссылка на текст материала, не закрытая от индексации поисковыми системами. Гиперссылка должна быть размещена в первом или втором абзаце материала. Подробнее правила републикации
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net