Внимание! Вы используете устаревшую версию браузера.
Для корректного отображения сайта настоятельно рекомендуем Вам установить более современную версию одного из браузеров, представленных справа. Это бесплатно и займет всего несколько минут.
Главный правовой портал Украины
 
ВХОД НА ПОРТАЛ
РЕГИСТРАЦИЯ
МЫ В:
24 декабря 2013     
Всего вопросов: 72

Результаты работы Министерства доходов и сборов за год существования

Міністерство доходів і зборів України спільно з правовим порталом ligazakon.ua 24 грудня 2013 року з 16:00 до 17:00 провели онлайн-конференцію на тему: "Результати роботи Міністерства доходів і зборів за рік існування"

На вопросы отвечали:

Олександр Вікторович Клименко, Міністр доходів і зборів України

 
 
24.12.2013, 17:41,   Марина

Я позвонила в информационную службу поддержки Миндоходов с конкретным вопросом. А ответили мне довольно хамски, дали почувствовать мою некомпетентность. Обучаете ли вы сотрудников приветливости в общении с налогоплательщиками. После разговора захотелось выпить.

Александр Клименко

Відповіді на запитання суб"єктів господарювання та громадян за телефоном надаються працівниками Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (далі-ІДД Міндоходів). Наказом ІДД Міндоходів затверджено  "Правила спілкування працівників Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів з суб"єктами господарювання та громадянами" (далі – Правила спілкування) та зобов"язано працівників, які надають інформаційно – довідкові послуги (далі-працівники контант-центру), дотримуватися вимог Правил спілкування.

Працівники контант-центру при наданні інформаційно-довідкових послуг повинні керуватися такими принципами:

оперативності – швидкість реагування на запитання та надання необхідної інформації;

лаконічності – надання чітких (однозначних), уніфікованих та змістовних відповідей на запитання;

доступності – відповіді на запитання мають бути зрозумілими незалежно від їх складності та тематики;

компетентності – надання повної інформації з питань оподаткування незалежно від складності та видів запитань (крім інформації, оприлюднення якої обмежене вимогами законодавства);

конфіденційності – право суб"єктів господарювання та громадян не розголошувати своє ім"я, назву підприємства (установи, організації) та його (її) реквізити;

ввічливості і доброзичливості – поведінка працівників під час надання інформаційно-довідкових послуг та опрацюванні Інформації грунтується на основі взаємної довіри, поваги, толерантності та дотримання високої культури спілкування.

Керівництвом ІДД Міндоходів здійснюється постійний контроль за дотриманням Правил спілкування працівниками контакт-центру. Телефонні розмови записуються технічними засобами. З метою прослуховування розмови просимо повідомити номер телефону, на який було залелефоновано, дату звернення та номер телефону, з якого було здійснено дзвінок.

    Рейтиг (0)
Комментарии (0)
Комментарии отсутствуют

Оставьте Ваш комментарий:

Загружается...
 
24.12.2013, 16:33,   Вадим
Здравствуйте,Александр Викторович. Скажите, пожалуйста, будет ли создана в Украине финансовая полиция или правительство отказалось от создания такой структуры? Будет ли повышение минимального размера должностного оклада служащего министераства?Заранее благодарен.
 
24.12.2013, 15:56,   Ігор Васильович

Чи буде зменшена кількість податків та зборів починаючи з 01.01.2014 року? Якщо так то які? Дякую

Александр Клименко

Відповідно до пункту 4.4 статті 4 Податкового кодексу установлення і скасування податків та зборів, а також пільг їх платникам здійснюються відповідно до цього Кодексу Верховною Радою України, а також Верховною Радою Автономної Республіки Крим, сільськими, селищними, міськими радами у межах їх повноважень, визначених Конституцією України та законами України.

Міністерство доходів і зборів України має намір у 2014 році домогтися зменшення кількості податків у країні до дев"яти-десяти, тоді як сьогодні їх понад 20. Насамперед, скорочуватися будуть неефективні податки, у тому числі з точки зору складності їх адміністрування.

    Рейтиг (0)
Комментарии (0)
Комментарии отсутствуют

Оставьте Ваш комментарий:

Загружается...
 
24.12.2013, 15:40,   Олег Володимирович

Подвійне опадаткування. Чому ДПІ у Деснянському р-ні м.Києва ВИМАГАЮТЬ другий раз платити з сумм Роялті податки з платника Единого податку на 2 групі оподаткування? Припускають грубі порушення законодавства при перевірках? Можу навести не один приклад. Такі дії неприпустимі ні для "Таможеного союзу", ні для "Европейского союзу". Не хочеться взагалі після цього працювати в малому бізнесі.

Александр Клименко

Відповідно п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) доходом платника єдиного податку є для фізичної особи - підприємця - дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.

При цьому, згідно Закону України "Про авторське право і суміжні права" автором визнається фізична особа, яка своєю творчою працею створила твір, і тому роялті виплачується саме фізичній особі, а не фізичній особі - підприємцю.

Зазначені вище доходи згідно п. 164.2 ст. 164 ПКУ включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку та є базою оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

Пунктом 170.3 ст. 170 ПКУ визначено, що роялті оподатковуються за правилами, встановленими для оподаткування дивідендів. Податковим агентом платника податку під час нарахування (виплати) на його користь дивідендів, є емітент корпоративних прав або за його дорученням - інша особа, яка здійснює таке нарахування (виплату). Такі доходи остаточно оподатковуються під час їх виплати за їх рахунок.

    Рейтиг (0)
Комментарии (0)
Комментарии отсутствуют

Оставьте Ваш комментарий:

Загружается...
 
24.12.2013, 15:27,   Вова
почему с каждым реформированием налоговой,профессионалов в ней остаётся всё меньше?
 
24.12.2013, 14:45,   Зоя

Будет ли применяться с 01.01.14 г. новая форма налоговой накладной, проект которой с 14.11.13 г. висит на сайте Миндоходов? Утверждена новая форма реестра налоговых накладных, новая отчетность по НДС и другие приказы, а по налоговой накладной приказа нет. - Продолжать использовать старую форму?

Александр Клименко

Відповідно норм Податкового кодексу України (ст.46.6), якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов'язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

    Рейтиг (0)
Комментарии (0)
Комментарии отсутствуют

Оставьте Ваш комментарий:

Загружается...
 
24.12.2013, 14:44,   Игорь
Недавно в США прошли слушания о нарушении закона США о коррупции за рубежом со стороны Alfred C.Toepfer International Ukraine Ltd (ACTI Ukraine). Согласно обвинениям, в 2002-2008 годах ACTI Ukraine совместно с Alfred C. Toepfer International G.m.b.H. выплатили почти $22 млн третьим лицам для передачи взяток украинским чиновникам с целью возмещения НДС на общую сумму свыше $100 млн. В компании признали свою вину и согласились выплатить штраф. Что вы думаете по этому поводу?
 
24.12.2013, 14:12,   ПЕТРО
Вельмиповажний Олександре Вікторовичу!Прокоментуйте будь-ласка, підписанний Вами Наказ Міндоходів №780 від 10.12.13. В ньому Ви розписали, якими методами виконати дохідну частину бюджету за весь рік на протязі грудня 2013 року і до чого це може призвести на Вашу думку.
 
24.12.2013, 13:40,   Валентин

Почему на 0800501007 отвечают вибачте выдповідь в Единій базі відсутня і так по каждому вопросу? Я сам могу посмотреть едину базу.

Александр Клименко

З метою забезпечення якісного надання відповідей на запитання суб"єктів господарювання та громадян та уникнення неоднозначного тлумачення норм податкового та митного законодавства, працівники Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів надають виключно уніфіковані відповіді з Бази знань та самостійно не коментують нормативно-правові акти.

Порядок формування та підтримки в актуальному стані Бази знань визначає механізм підготовки проектів відповідей на запитання суб"єктів господарювання та громадян, їх погодження з відповідними структурними підрозділами Міндоходів та затвердження Міністром доходів і зборів України або першим заступником Міністра, або заступником Міністра відповідно до розподілу обов"язків. З метою підтримки Бази знань в актуальному стані у разі внесення змін до нормативно-правових актів з питань оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, застосування електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на Міністерство доходів і зборів України, у відповіді вносяться відповідні зміни та перезатверджуються. На період погодження та затвердження  уніфікованих відповідей в Базі знань розміщується тимчасова відповідь наступного змісту: " Вибачте, на дане запитання відповідь в Базі знань на даний час відсутня."

    Рейтиг (0)
Комментарии (0)
Комментарии отсутствуют

Оставьте Ваш комментарий:

Загружается...
 
24.12.2013, 13:22,   Валерий
1. Зачем Миндоходов при проверках прописывает в актах несуществующие обязательства, на них начисляет штрафы, нарушает законодательство Украины? (вопрос риторический) 2. Какую ответственность несет инспектор, руководитель структуры Миндоходов за неправильные выводы, сделанные в актах, уведомлениях - решениях? 3. Как ЛИЧНО ВЫ реагируете на выявленные (установленные судом) нарушения работников налоговой по незаконному доначислению обязательств и штрафов? 4. Зачем должностные лица и работники налоговой продолжают доначислять налоговые обязательства, применять штрафы, ПРОДОЛЖАТЬ ПИСАТЬ АПЕЛЛЯЦИОННЫЕ И КАССАЦИОННЫЕ ЖАЛОБЫ в отношении операций, по которым есть судебная практика в пользу налогоплательщика, тратя на это денежные и временные ресурсы государства в первую очередь (работники налоговой, работники судов, судьи)? Все исполнители понимая глупость действий ссылаются на руководство, коим являетесь ВЫ. 5. Как происходит обобщение судебной практики в ведомстве, и как это обобщение используется на практике?
1   2   3   4   5   
© Інформаційне агентство "ЛІГА:ЗАКОН", 2010–2015.
© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2007–2015.
© ТОВ "Інформаційно-аналітичний центр "ЛІГА", 1991–2015.
Все права на материалы, размещенные на www.ligazakon.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. Цитирование и использование любых материалов, размещенных на сайте www.ligazakon.ua, возможно только с письменного разрешения ООО «ЛИГА ЗАКОН», при этом гиперссылка (hyperlink) на www.ligazakon.ua обязательна.
Для иллюстрирования материалов и создания рекламных макетов используются фотоизображения и иллюстрации Thinkstock
bigmir)net